کاشی استخر

کاشی ها یکی از جذاب ترین قسمت های استخر شنا هستند. وقتی به دنبال انتخاب بهترین کاشی استخر هستید، گزینه ها بی پایان هستند. می‌توانید کاشی استخری با تخفیف یا نمونه‌های معمولی را در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف انتخاب کنید. اگرچه ظاهر هر نوع کاشی ویژگی‌های متفاوتی دارد، اما در طراحی فضای بیرونی شما به ترجیحات فردی و زیبایی‌شناسی کلی بستگی دارد.

در اینجا بهترین گزینه های شما برای انتخاب بهترین کاشی استخر آورده شده است:

1. کاشی استخر سرامیکی و چینی

برای چندین دهه، پرسلن و سرامیک محبوب ترین انتخاب ها برای کاشی استخر بوده اند. کاشی طلایی و سرامیک استخر جدا از نصب و تمیز کردن آسان، با هر طرحی قابل رنگ آمیزی دستی است. آنها برای لمس صاف هستند و از این رو، شناگران کوچک از هرگونه خراش داخل استخر در امان هستند. مزیت کاشی های چینی این است که گرما را جذب نمی کنند. بنابراین، هر دو گزینه عالی برای روسازی خط آب و عرشه استخر هستند. شما می‌توانید کاشی‌های سرامیکی و چینی موجود در روکش‌های بافت‌دار را انتخاب کنید که با سبک معاصر مطابقت دارند و با چشم‌انداز اطراف ترکیب می‌شوند. اگر به دنبال اضافه کردن لهجه خط آب بدون زیاد کردن بودجه خود هستید، به سراغ کاشی های سرامیکی یا چینی بروید.

2. کاشی های شیشه ای

در حالی که پرسلن و سرامیک گزینه‌های عالی برای کاشی استخر با تخفیف هستند، شیشه گزینه نسبتاً گرانی است. کاشی های شیشه ای کاشی های مربعی کوچکی هستند که از شیشه بازیافتی ساخته شده اند تا ظاهری رنگین کمانی تمیز داشته باشند. از این رو، آنها نه تنها سازگار با محیط زیست هستند، بلکه نسبت به هر نوع کاشی استخری غیر متخلخل و بادوام هستند.

از نظر گزینه های رنگ و طرح نیز، کاشی های شیشه ای کیک را به خود اختصاص می دهند. کاشی های شیشه ای را با رنگ های عمیق تر انتخاب کنید و توهم عمق را در استخر خود ایجاد کنید. همچنین، آنها یک لمس مجلل به استخر شما اضافه می کنند. شما می توانید از این کاشی ها در هر دو آب و هوای گرم و سرد استفاده کنید. با وجود ارزش زیبایی شناختی کاشی های شیشه ای، نصب آنها به طور کلی داستان متفاوتی دارد. تقریباً چهار هفته طول می کشد تا نصب تمام شود. ظاهر بی عیب و نقص کاشی های شیشه ای به مهارت پیمانکار استخر بستگی دارد.

تاجر سنگ قیمتی

3. کاشی های سنگی

مانند کاشی سرامیکی استخر، سنگ یکی دیگر از گزینه های اصلی برای کاشی های استخر است. کاشی های سنگ طبیعی برای ایجاد نمای مدیترانه ای یا معماری کلاسیک در واحه حیاط خلوت شما بهترین کار را دارند. آنها با یک حس بافتی همراه هستند که کاملاً با سایر عناصر طبیعی محوطه سازی شما ترکیب می شود.

همچنین می‌توانید کاشی‌های سنگی را روی عرشه و پاسیو نصب کنید تا طرح منسجمی داشته باشد. انتخاب عناصر در کاشی های استخر سنگی شامل ماسه سنگ، تخته سنگ، تراورتن، سنگ فرش و سنگ آبی است. از آنجایی که کاشی های سنگی متخلخل هستند و با چسب کاشی کوچک نیز نمی چسبند، هر چند سال یکبار آب بندی می شوند تا از ایجاد لکه یا آسیب آب جلوگیری شود.

4. کاشی موزاییک

کاشی های موزائیک پانچ رنگارنگی به طراحی استخر شما می بخشد. مانند سایر کاشی‌های استخر، موزاییک در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف برای هر نوع حیاط خلوت وجود دارد. موزاییک‌ها قطعات مختلفی از کاشی‌های شیشه، سرامیک یا چینی هستند که با هم ترکیب شده و یک طرح منحصر به فرد را تشکیل می‌دهند. آنها در صفحاتی عرضه می شوند که به راحتی در کف یا کناره های استخر نصب می شوند. اگر کاشی‌های موزاییکی را در کف استخر خود نصب می‌کنید، بهتر است هر چند سال یک بار استخر را تخلیه کنید و کاشی‌ها را تمیز کنید تا جلبک‌ها، کپک‌ها یا تجمع‌های شیمیایی از بین بروند.

5. کاشی های آجری

اگر به دنبال ظاهری سلطنتی در استخر خود هستید، به سراغ کاشی های آجری بروید. اگرچه این کاشی ها مدرن نیستند، اما به اندازه کاشی های سنگی بادوام هستند. بیشتر کاشی‌های آجری به رنگ قرمز موجود هستند، اما می‌توانید رنگ‌های دیگری را نیز پیدا کنید. بزرگترین اشکال کاشی های آجری این است که بسیار متخلخل هستند. بنابراین، شما باید هر سال آنها را مهر و موم کنید تا مطمئن شوید که آب داخل آن نفوذ نمی کند. حفاظت از کاشی ها از آسیب آب یا رشد کپک ضروری است. اینها گزینه های موجود در کاشی های استخر هستند. مهم نیست که کاشی چینی، موزاییک، سنگ، شیشه یا سرامیک استخر را انتخاب می کنید، عواملی مانند اندازه، رنگ، طرح، روند و بودجه خود را برای انتخاب درست در نظر بگیرید.

ده سنگ قیمتی

هنگام انتخاب کاشی استخر با تخفیف چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

هنگامی که به دنبال انتخاب نوع کاشی استخر مناسب و برای استخر خود هستید، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1.اندازه مهم است
همیشه کاشی های استخر را پس از در نظر گرفتن نسبت اندازه آنها انتخاب کنید. به طور معمول، شما نباید کاشی‌های بزرگ‌تر از 100 میلی‌متر را انتخاب کنید، زیرا هنگام نصب بر روی کف منحنی استخر، جذابیت بصری ندارند. همچنین کاشی های شیشه ای در اندازه های بزرگتر به دلیل ضربه های حرارتی و عدم ثبات در مرکز مستعد ترک خوردن هستند.

2. درباره تضمین بپرسید
نصب کاشی استخر یک پیشنهاد پرهزینه است. از این رو، شما باید خرید کاشی طرح آجر استخر با تخفیف را که با ضمانت مادام العمر ارائه می شود، ترجیح دهید. ضمانت کاشی آسیب ها و محو شدن رنگ در اثر قرار گرفتن مداوم در معرض آفتاب و آب را پوشش می دهد.

3.زیبایی شناسی رنگ
اگرچه رنگ کاشی استخر شما یک انتخاب شخصی است، اما ممکن است از کارشناسان استخر بخواهید که انتخاب مناسبی را انجام دهند. به خاطر بسپار کاشی های رنگ روشن رنگ روشن تری به استخر می بخشد. خورشید را منعکس می کند و باعث می شود استخر شما بزرگتر از اندازه واقعی خود به نظر برسد. از سوی دیگر، کاشی‌های تیره، جلوه‌ای دراماتیک و آینه‌ای ایجاد می‌کنند که می‌تواند فضای کلی فضای بیرونی شما را متحول کند.

4. مسائل تعمیر و نگهداری
قبل از نصب کاشی استخری، فراموش نکنید که در مورد تمیز کردن و نگهداری آن نیز سوال کنید. با گذشت زمان، کاشی‌ها کف و رسوبات دیگری ایجاد می‌کنند که نیاز به تمیز کردن مناسب دارند. شما باید در مورد برنامه های تمیز کردن و مواد شیمیایی مورد نیاز برای تمیز نگه داشتن کاشی های سرامیکی، موزاییک، شیشه ای و چینی استخر خود بدانید.

5.بودجه ایجاد کنید
تهیه کاشی استخر نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی دارد. بنابراین، همیشه بهتر است حول یک بودجه کار کنید. بودجه نوع کفپوش استخری را که می توانید در استخر خود نصب کنید، مشخص می کند. طرح های پیچیده و مواد باکیفیت مانند شیشه نسبت به انواع دیگر کاشی های استخری با تخفیف گران تر هستند.

6.نصب کاشی
روش های مختلف نصب برای هر نوع کاشی الوند اعمال می شود. به عنوان یک رویکرد ایده آل، دستورالعمل های سازنده کاشی را دنبال کنید. نصب اشتباه می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در تنظیم و ضد آب بودن کاشی ها شود. در نتیجه، کاشی ها ممکن است ترک بخورند یا نشت آب داشته باشند که به آرامی آنها را از داخل متلاشی می کند.

با در نظر گرفتن این فاکتورها، می توانید بهترین نوع کاشی استخری و چسب کاشی با تخفیف را انتخاب کنید و محیطی زیبا را در واحه فضای باز خود ایجاد کنید. با یک سازنده حرفه ای استخر تماس بگیرید تا در مورد انتخاب و نگهداری مناسب کاشی های استخر خود در طول سال ها اطلاعات کسب کنید.